Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
A mnie sie wydawalo,ze stwierdzilam,iz nasi rodacy sa troche na bakier ze spontanicznoscia i improwizacja A nie, ze nie posiadaja pozytywnych cech.....A moze to jest to samo Coz,interpretacja dowolna
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mireczku,tez Cie lubie...wiec odklikaj sie ode mnie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hey, tu miało być o wspaniałościach!
Chłopaki, tylko spójrzcie i wybierajcie kolor!

Kolor: czarny, fumo, olive, marine, grigio
Skład: Poliamid 85%, Lycra 15%
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Malutka NIewiem dlaczego tak reagujesz chyba lekko przesadzasz , przeciesz mamy super zabawe wkoncu cos pozytywnego a ty nam tu bedziesz psula eee marudzisz.....

Nie musze chyba nikomu tlumaczyc i mysle ze jest to golno znane ze w np. w Polodniowej Ameryce ludzie zupelnie inaczej podchodza do zeczy niz my tutaj prawda.
Ze Holender jest skapy i ze Ze Niemiec zachowuje sie jak niemiec.
A ze temperament wlochow jest typowo Wloski, no i ze Surinamer niygdy nie bedzie szybki.

NIewiem Jak opisac nas Polakow bo sam sie nim czuje ale mysle ze Holender nas oceni jako
pokorni jak i bardzo pracowity narod,j........ak myslisz czemu niygdy tego nie powiedzo o Turkach.
Zawsze beda wyjatki ,oczywiscie zawsze beda sa niektore cechy Narodowe ktore nas wyrozniaja od innych.
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Viooltje napisał:
Hey, tu miało być o wspaniałościach!
Chłopaki, tylko spójrzcie i wybierajcie kolor!

Kolor: czarny, fumo, olive, marine, grigio
Skład: Poliamid 85%, Lycra 15%

O zgrozo! Zagłada samców tuż tuż...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Patboy,nie marudze...i nie wiem skad tak sadzisz Nie narzekam na naszych rodakow itd.Zauwazylam tylko ze nie sa tacy spontaniczni w moim mniemaniu.Czy to cos zlego?? I oczywiscie ze beda wyjatki ,jak wszedzie i ze wszystkim

Viooltje,rajstopy meskie Juz widze kolejki panow za rajstopami

Pozdrowionka
Zgłoś wpis
107 Postów
Boguslaw P.
(mario520)
Stary wyjadacz
Viooltje a ja nosze kalesony i wcale się tego nie wstydzę i uważam że jest to bardzo męskie ale nie poliamid i lycra tylko naturalna bawełna. (powiem ci tak w nawiasie że mają tą kieszonkę która jest bardzo poręczna)
Zgłoś wpis
31 Postów
Tomek sdf
(Goryl)
Bywalec
znam Holendrów ktoży bardzo chwalą polską amfetamine i kupują ją od Polaków ktorzy sprowadzaja to z polski bo inne narodowosci w tym holendrzy tym nigdy nie dilują.... a tak pozatym to ceni się niską cene w stosunku do jakości polskich dziewczyn (mowa o tej mniejszosci ktorej za sprawą strefy schengen jest i tak sporo ale tylko patrzec co bedzie jak otworza granice rumunom bulgarom ;d )
Zgłoś wpis
103 Posty
broker pracy
(pracawholandii)
Stary wyjadacz
MalutkaNiepokorna napisał:
A mnie sie wydawalo,ze stwierdzilam,iz nasi rodacy sa troche na bakier ze spontanicznoscia i improwizacja A nie, ze nie posiadaja pozytywnych cech.....A moze to jest to samo Coz,interpretacja dowolna

chyba nigdy nie byłas na włamie z Polakiem wierz mi , Polacy sa spontaniczni ii potrafią improwizowac. pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
@praca,fakt,nigdy nie bylam na wlamie i nidgy nie bede...wole spontanicznosc i improwizacje w bardziej pozytywnym wydaniu.Negatywow jest wystarczajaco duzo i bez takich dodatkow.Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas